Ve vzduchu je neviditelné chvění, očekávání, taková ta zvláštní atmosféra, která se objevuje každý rok před Vánoci a rekapitulací celého roku. Současně s rostoucím napětím dětí stoupá i nervozita a shon dospělých, jestli všechno stihnou, bude včas napečeno, uklizeno, nakoupeny dárky, připravený stromeček atd. Konec roku je zase spojen se stresem stihnout vše, co se dá, a sníst vše co zbylo od Vánoc.

Také na toto hektické období jsme pro Vás připravili nabídku přípravků za lákavé ceny. Tentokrát ji lze rozdělit na dvě velké skupiny.

Ta první Vám může pomoci při překonávání zdravotních obtíží, které by Vás mohly zaskočit při zdolávání náporu úkolů doma i v práci, a druhá, která může být inspirací k nákupu vánočních dárků pro Vaše nejbližší.

Tak co Vás může v tomto období nejčastěji potrápit? Zcela určitě je to rýma a nachlazení.

 

Proto pro Vás máme ve své nabídce NASIC nosní spray s přídavkem panthenolu pro lepší hojení nosních sliznic a k dispozici je i ve slabší variantě pro děti od 2 do 6 let. Na desinfekci krku máme připravené pastilky na cucání SEPTOLETE a SEPTOLETE D jako variantu bez cukru.

Nejen při bolesti spojené s nachlazením lze použít NALGESIN S 20 nebo 30 tablet. Je vhodný i při bolesti hlavy, zubů, kloubů, svalů, zad i při menstruačních bolestech. PHYTENEO JITROCELOVÝ SIRUP BIO pomáhá odkašlat a zklidňuje dýchací cesty. Lze ho podat i dětem již od 1 roku věku.

Nadcházející období je náročné i pro zažívací trakt. Ruku na srdce, kdo by odolal všem vánočním laskominám, které se na stolech objeví? Proto jsme pro Vás připravili i vhodné „pomocníky“ při likvidaci stravovacích prohřešků.

Prvním pomocníkem jsou ŽALUDEČNÍ KAPKY PHYTENEO, založené na výtažcích z bylinek, druhým pak oblíbené RENNIE pastilky pro rychlou úlevu od pálení žáhy, pocitu plnosti a překyselení. K dostání je v balení po 48 nebo 96 tabletách.

A co nabízíme pro Vaši inspiraci k vánočním nákupům?

Pro ty nejmenší jsou to populární želatinové bonbóny VIBOVIT s ovocnou příchutí a přídavkem vitamínů a minerálů, ve tvaru rybiček nebo zvířátek. A dále jsou to žvýkací MULTIVITAMINY ALIVE! PREMIUM s extra přídavkem vitamínu D pro zdravý růst dětí.

Pro dospělé jsou v nabídce dárková balení přípravku CENTRUM AZ s multi-efektem a CENTRUM SILVER s multi-efektem pro osoby nad 50 let po 100 tabletách. Ve složení kromě vitamínů, minerálů a stopových prvků je i lutein, důležitý pro správnou funkci zraku. Kombinace REVITAL VÁPNÍK + HOŘČÍK + ZINEK + VITAMIN D3 a K1 přijde vhod těm, kdo potřebují posílit kosti a zuby.

CLINICAL HAIR CARE s obsahem keratinu podporuje stimulaci vlasových buněk. Jako dárek v balení najdete náušnice a matující papírky.  Výživu pleti a zpomalení stárnutí kůže podpoří přípravek CLINICAL ANTI-AGING s dárkem v podobě vyhlazujícího očního séra.

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJEM od firmy Terezia company je stálicí v nabídce přípravků, podporujících obranyschopnost organismu. V dárkovém vánočním balení najdete navíc dvě bavlněné utěrky.

Pánové jistě ocení PROSTAMOL UNO – jediný volně prodejný lék na obtíže při močení způsobené zbytnělou prostatou.

Po tak náročném období, jakým vánoce bezesporu jsou, si pozornost zaslouží i trávicí trakt. CHLORELLA+ALFALFA obsahuje kombinaci rostlinných extraktů s blahodárnými účinky na zažívací ústrojí.

V naší nabídce také naleznete ACTIV ALOEA FORTE ve výhodném balení 3x500ml, vhodné i k očistě organismu.

Oblíbeným dárkem pod vánoční stromeček je každoročně tlakoměr. Přístroj TENSOVAL COMFORT FAMILY uvítá každý, kdo si z různých důvodů musí častěji kontrolovat hodnoty krevního tlaku nebo si chce tyto hodnoty sledovat pro svou kontrolu. Ovládání je velmi jednoduché, přesnost měření je klinicky ověřená. Atraktivní je i bonus v podobě dvou různě dlouhých manžet pro odlišné obvody paže a adapter pro připojení přístroje na síť.

Touto rozšířenou nabídkou bychom se s Vámi chtěli rozloučit a další tipy pro řešení vašich obtíží pro Vás budeme mít připraveny na leden.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na další setkávání s Vámi, ať už v lékárně nebo na webových stránkách.

Krásné vánoční svátky a dobrý celý příští rok 2014 Vám přeje Vaše lékárna!