Tak nás pomalu minula zima a ani se pořádně nezastavila. Tím udělala spoustě lidí radost – silničářům, řidičům, udržovatelům chodníků….
Ale má to i své stinné stránky. Když pominu lyžaře a fandy zimních radovánek, je tu i výrazný vliv na zdraví a nemocnost. Bohužel v tom záporném smyslu. Ráno je mrazík, přes den sluníčko zasvítí, bundy se rozepnou a začne pofukovat. A je tu rýma, kašel, nachlazení. Předáváme si to pořád dokola – doma, v práci, ve škole. Ale žádný strach. Společnými silami se nám určitě podaří najít účinnou pomoc. Na kašel, spojený se zahleněním, pro Vás máme bylinný sirup Bronchipret. Výtažky z břečťanu a tymiánu jsou vhodnou kombinací pro uvolnění kašle, ředění hlenů a úlevu při kašli. Je vhodný i pro děti již od 1 roku.
Nadcházející jarní období bývá pro některé z nás spojeno i s žaludečními obtížemi. Proto nabízíme Iberogast, přírodní bylinný přípravek na obtíže s nadýmáním, při křečích žaludku nebo střev, na pocity plnosti a bolesti břicha. Obsahujje lihový extrakt z anděliky, máty, meduňky, kmínu, heřmánku, ostropestřece a dalších bylinek. K dispozici je balení po 20 a 50ml.
Další z naší nabídky je tekuté mýdlo Phyteneo Cutosan. Je to jemné nedráždivé mýdlo se sníženým pH ( 5,5 ). Je vhodné i pro atopickou kůži, na svědivou pokožku, pro mytí kůže s výskytem akné i pro každého, kdo má jemnou a citlivou pokožku. Pomáhá i snižovat množství bakterií.
S dalšími přípravky z naší letákové nabídky se můžete seznámit v nabídkových letácích, na webových stránkách lékárny i přímo  v lékárně. Rádi Vám poskytneme radu i potřebné informace.